Moda, Uroda

Kuś swoimi nowymi rzęsami z odżywką do rzęs

Czy kiedykolwiek marzyłeś o grubych i długich rzęsach? Jeśli odpowiedź brzmi tak, odpowiedzią jest Odżywka do rzęs. Twoje marzenie się spełnia. Amerykański producent stworzył rewolucyjną formułę, która w bezpieczny i zdrowy sposób stymuluje wzrost rzęs.

Produkt, który jest dobrze znany w Ameryce Północnej, jest obecnie wprowadzany na rynek europejski. Został stworzony, aby pomóc wszystkim kobietom, które borykają się z krótkimi i rzadkimi rzęsami, a także tym, które szukają zdrowej alternatywy dla szkodliwych przedłużania lub sztucznych rzęs.

Formuła jest bogata w biotynę Tripeptide-1 i boga, co sprawia, że ​​serum jest bardzo skuteczne. Nie musisz martwić się o wrażliwą skórę wokół oczu, dzięki olejkom eterycznym z kwiatów pomarańczy. Składnik ten między innymi wnika w głębsze warstwy skóry i korzenie rzęs, zapewniając optymalne odżywienie i nawilżenie. Co więcej, przyciemnia rzęsy i pokrywa je warstwą ochronną, która sprawia, że ​​rzęsy mniej wypadają i nie ulegają zniszczeniu.

Pierwsze efekty zauważalne są dopiero po 15 dniach stosowania na noc, ale najlepsze rezultaty osiąga się w ciągu 1-2 miesięcy stosowania serum. Rzęsy nie odrastają z dnia na dzień, dlatego cierpliwość i konsekwencja są niezbędne do udanej kuracji. Po 3 miesiącach zaleca się stosować Enhancer dwa do trzech razy w tygodniu w celu utrzymania długich rzęs.

Stosowanie Serum jest całkowicie bezpieczne. Został przetestowany okulistycznie i zatwierdzony klinicznie przez niezależne laboratoria. Nie zgłoszono żadnych skutków ubocznych, więc nawet jeśli masz wrażliwą skórę, nadal możesz używać bez powodowania zaczerwienienia i swędzenia. Ponadto odżywka jest bezpieczna dla każdego, kto nosi soczewki kontaktowe, przedłużanie rzęs czy makijaż permanentny.

Rzęsy z maksymalną objętością

Kochamy rzęsy i po prostu chcemy więcej, dłuższe i grubsze! Szczególnie kochamy rzęsy zwiększające objętość, ponieważ skupiają wzrok i sprawiają, że spojrzenie staje się bardziej uważne.

Chcesz rzęs o maksymalnej objętości? Świat urody jest pełen porad i wskazówek dotyczących tworzenia objętościowych rzęs. Przedłużanie rzęs, tusz do rzęs zwiększający objętość i klasyczna zalotka to tylko niektóre z popularnych sposobów. Ale ze wszystkich różnych metod, luźne rzęsy są prawdopodobnie najszybszą i najskuteczniejszą opcją.

Sztuczne rzęsy dają natychmiastowy efekt i są łatwym sposobem na jeszcze mocniejsze podkreślenie rzęs i uzyskanie intensywnych oczu, które z pewnością przyciągną wzrok. Ponadto luźne rzęsy idealnie nadają się do otwarcia spojrzenia i dodania mu energii w codziennym życiu lub nadania dramatycznej objętości na imprezową noc. Niezależnie od tego, czy należysz do osób, które używają rzęs na co dzień, czy tylko na specjalne okazje, podpowiemy Ci, jak je stosować, aby uzyskać jak najlepszy efekt objętości.

Jak uzyskać efektowne rzęsy o wymarzonej objętości

Nie masz pewności, jak dołączyć rzęsy, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt? Malin Johansson, wizażystka w KICKS, pokazuje, jak szybko i łatwo przymocować luźne rzęsy FLAER. Luźne rzęsy FLAER są puszyste, ale jednocześnie lekkie, co zapewnia naturalny wygląd z godną podziwu objętością. Wszystko czego potrzebujesz to luźne rzęsy i pęseta, aby je przyczepić.

Krok 1 – Zagnij rzęsy i własne rzęsy

Zacznij od czasami zgięcia zarówno własnych, jak i luźnych rzęs: poprzez wygięcie luźnych rzęs, rząd staje się bardziej elastyczny i lepiej dopasowany do zaokrąglonych kształtów oczu. Własne rzęsy należy zginać ostrożnie, w kilku krokach. Zacznij od nasady i zginaj małymi krokami aż do końcówek, aby uzyskać ładny kąt na rzęsach. Dzięki zastosowaniu kleszczyków rzęsy zyskują również dodatkową objętość. Zobacz http://www.med-online.pl/serum-do-rzes-ratunek-na-slabe-i-wypadajace-rzesy/

Krok 2 – Zmierz odpowiednią długość i sklej

Następnie zmierz luźne rzęsy przy oczach i odetnij je na zewnętrznej krawędzi, aby miały odpowiednią długość. Nałóż klej na brzeg rzęs za pomocą aplikatora i odczekaj kilka sekund, aby stał się trochę twardy. Luźne rzęsy łatwiej przykleić, gdy klej nie jest tak płynny.

Krok 3 – Załóż rzęsy

Luźne rzęsy najpierw przymocuj do zewnętrznego kącika oka, a następnie umieść je blisko reszty linii rzęs. Ściśnij aplikatorem, aby luźna krawędź rzęs była jak najbliżej Twoich. Pamiętaj, aby nie przyczepiać ich dalej w kąciku oka niż tam, gdzie zaczynają się Twoje własne rzęsy, w przeciwnym razie oczy mogą wydawać się ciężkie.

Krok 4 – Dodaj małe rzęsy dla większego efektu

Przyklej mniejsze luźne rzęsy do zewnętrznej krawędzi oka, aby uzyskać dodatkowy efekt. Z łatwością przymocujesz je pęsetą, co również ułatwia kontrolowanie kierunku, aby nie były przekrzywione.

Krok 5 – Nałóż tusz do rzęs, aby zwiększyć objętość

Nałóż warstwę czarnego tuszu do rzęs, który dodaje objętości, aby zwiększyć objętość makijażu. Wyciągnij miotłę długimi ruchami od nasady rzęs do końcówek. Następnie zwiększ objętość, naciągając kilka dodatkowych pociągnięć końcówek rzęs tak, aby szczoteczka była skierowana do góry. Pamiętaj, aby tusz do rzęs nakładać na sam koniec, kiedy klej całkowicie wyschnie.

Bonus: Jeśli chcesz, aby luźne rzęsy zachowały ładny kształt przez bardzo długi czas, musisz uważać, gdy wyciągasz je z etui. Nie odkręcaj rzęs od czubka, ale chwyć środek linii rzęs, a następnie delikatnie i powoli odciągnij je ruchem w dół. Ta technika sprawia, że ​​Twoje rzęsy nie łamią się tak łatwo, a także wydłużają ich trwałość.