Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Które płótno na obraz wybrać?

W życiu wielu ludzi przybywa moment, kiedy tak właściwie czują, iż mają coś do sprezentowania innym. Jedni próbują swoich sił w pisaniu wierszy, inni usilnie myślą o napisaniu powieści, a jeszcze inni odczuwają chęć zmierzenia się z farbami oraz sztalugą. To smutne, wyłącznie nieliczni spełniają swoje marzenia i odpowiednio się realizują w tym, co robią.

Jakkolwiek wypada spróbować, ma prawo się okazać, że ktoś ma ukryte talenty, jakie wcześniej nigdy się nie ujawniły. Malowanie obrazów, to zamykanie świata zewnętrznego na płótnie, zatrzymanie w czasie, ewentualnie przelanie na papier, płótno lub ewentualnie inny materiał swoich fantazji, wizji, odczuć, przemyśleń – płótno malarskie. Żeby zostać malarzem, nie potrzeba zaopatrywać się w kosztowne materiały malarskie. Jest wielka różnica w posługiwaniu się farbkami olejnymi i akwarelami, temperami, akrylowymi.

Nawet nie chodzi tutaj o cenę, lecz o trudność posługiwania się pojedynczymi farbami. By spowodować, czy damy sobie radę z pędzlem, najprzyzwoiciej zacząć od szkicowania ołówkiem, lub też kredkami. Stawianie praktycznych linii, kreślenie zarysów, trzymanie proporcji, to czynności, jakich można się nauczyć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 komentarz

Dodaj komentarz